U bent hier

Personeel

Eddy De Vlieger Algemeen Directeur Eddy.DeVlieger@denderstreek.woonnet.be
Frank Janssens Technische dienst Frank.Janssens@denderstreek.woonnet.be
Geert Van De Sijpe Technieker
Ilse Menschaert Boekhouding Ilse.Menschaert@denderstreek.woonnet.be
Jonathan Van Avermaet Technische dienst Jonathan.Vanavermaet@denderstreek.woonnet.be
Katrien Goubert Koop en kredietverstrekking Katrien.Goubert@denderstreek.woonnet.be
Katrien Matthijs Technische dienst-administratie Katrien.Matthijs@denderstreek.woonnet.be
Lizy Van De Maele Huurders administratie Lizy.VanDeMaele@denderstreek.woonnet.be
Lynn Deville Huurders administratie Lynn.Deville@denderstreek.woonnet.be
Marie-Anne De Prycker Receptie madp@denderstreek.woonnet.be
Nele De Sutter Huurders administratie Nele.DeSutter@denderstreek.woonnet.be
Nicole Blanken Huurders administratie Nicole.Blanken@denderstreek.woonnet.be
Paul Verleysen Directeur Patrimonium Paul.Verleysen@denderstreek.woonnet.be
Steven Hutse Adjunct algemeen directeur Steven.Hutse@denderstreek.woonnet.be
Tom Van Den Berghe Verantwoordelijke technische dienst Tom.Vandenberghe@denderstreek.woonnet.be
Webdesigner Seppe Duwé